חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תצפית מרכז רוקפלר - טופ אוף דה רוק

Top of the Rock

30 Rockefeller Plaza, New York, NY 10112

קצת על תצפית מרכז רוקפלר - טופ אוף דה רוק

Top of the Rock היא אחת התצפיות המוכרות בעיר והיא נמצאת במרכז רוקפלר המוכר והאהוב אשר נמצא בשדרה השישית, בין הרחובות 49 ורחוב 50.

התצפית הינה תצפית 360 מעלות, כך שתוכלו לראות ממנה את כל העיר, החל מהרובע הפיננסי, ובראשו מגדל החירות, האמפייר סטייט בילדיניג שנמצא לא רחוק משם (זווית צילום מושלמת לחובבי הצילום) ובצד השני, הסנטרל פארק הירוק. בצדדים מזרח ומערב תוכלו לצפות בשני גדות הנהר, וכמובן במגדל הקרייזלר המפורסם שנמצא גם הוא לא רחוק משם.

העלייה לתצפית שנמצאת בקומה ה-70 היא באמצעות המעלית המיוחדת שנקראת Sky Shuttle, מעלית מיוחדת עם רצפת זכוכית, שמסוגלת לעלות 260 מטרים בפחות מדקה אחת. המתחם של טופ אוף דה רוק נפרס על פני 3 קומות שונות וכולל תצפיות חיצוניות ומקורות, כך שתוכלו להגיע לכאן בימים קרים ובימים חמים כאחד. הקומה הראשונה והשנייה הן מקורות והקומה השלישית היא קומת מרפסת חיצונית.

בסך הכל, מדובר בתצפית מרשימה, שנמצאת במתחם בו תוכלו לבלות הרבה זמן (תוכלו לקרוא על שאר האטרקציות במרכז רוקפלר כאן).

הזמנת כרטיסים מראש מומלצת כדי להימנע מהתור הארוך של מכירת הכרטיסים ובנוסף כדי להבטיח את העלייה לתצפית בשעות העומס – שעת השקיעה לדוגמא היא שעה עמוסה מאוד במקום (מומלץ להגיע כשעה לפני שעת השקיעה כדי שבטוח תעלו למעלה עד שהשמש תשקע)

שימו לב – במקרה של מזג אוויר סוער, הכניסה לקומת הגג תיסגר, תוכלו להגיע למקום ולדבר עם פקידי הקבלה שנמצאים בקומת הקרקע ולבקש לשנות תאריך. כדי לא להסתבך, אני ממליצה לכם להזמין כרטיסים עם אופציה לביטול חינם, עד 24 שעות לפני תאריך ההגעה שלכם לתצפית. את הכרטיסים ניתן להזמין מכאן:

תצפית מרכז רוקפלר

מה צריך לדעת לפני שמגיעים לתצפית מרכז רוקפלר - טופ אוף דה רוק?

תחנת המטרו 47-50 Sts-Rockefeller Ctr נמצאת במתחם.

כן, ממליצה לכם להזמין מהאתר הזה, ככה תוכלו להבטיח לכם כניסה בתאריך ושעה שנוח לכם ולהנות מביטול חינם עד 24 שעות לפני.

כמו כן, גם האטרקציה הזו נכללת בכרטיס all in one המפורסם של ניו יורק.

אטרקציות נוספות באזור

מוזיאון על התפתחות תרבות הפופ של ניו יורק
אחד מאולמות המופעים הידועים ביותר בניו יורק.
חנות הדגל של הדונאטס הכי טעים שתאכלו בניו יורק, בהתחייבות!