חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיסה במסוק מעל ניו יורק

Helicopter Tour

6 East River Piers, New York, NY 10004, USA

קצת על טיסה במסוק מעל ניו יורק

מכירים את התמונות האלו של הרגליים המעופפות באוויר ממסוקים לרקע גורדי השחקים של ניו יורק? אז כזה. איך עושים את זה?  באמצעות הזמנת מקום באחת מהטיסות הליקופטר שחגות מעל העיר ניו יורק מדי יום.

אחת הדרכים הכי מיוחדות ובלתי נשכחות לצפות בנוף האורבני המטורף של ניו יורק, הוא על ידי הזמנת טיסה בהליקופטר קטן, במהלכו המסוק יטיס אתכם בשמיי העיר ניו יורק. זו נחשבת לחוויה לא שגרתית בכלל, גם בקנה מידה בינלאומיים והיא מומלצת מאוד, למי שיכול להרשות את זה לעצמו.

ברור לי שהחוויה הזו אינה זולה וכנראה לא תתאים לכל אחד, אבל, והאבל במקרה הזה הוא ענק! מדובר בחוויה חד פעמית, ולא רק בניו יורק, אלא בכללי, וחוץ מזה, שבמובן מסוים "תחסוך" לכם כניסה לתצפיות השונות בעיר והגעה למקומות מרוחקים יותר, כמו פסל החירות.

מה שכן, חשוב מאוד להזמין את הכרטיסים מראש, כדי להבטיח את המקום שלכם בטיסה, כי לא נכנסים הרבה אנשים בכל הליקופטר (חמישה עד שישה אנשים בטיסה).

סיור במסוק בניו יורק

איך לבחור חברה כשמדובר בטיסה בשמיי ניו יורק?

יש בעיר מספר מפעילי הליקופטרים שמספקים אופציה של טיסה בשמיי ניו יורק. אך אני מעדיפה את החברה הזו על פניי שאר החברות, מכמה סיבות:

  1. ראשית, הטיסה של החברה הזו יוצאת מלב מנהטן ולא מניו ג'רזי או מחוז ווסטצ'סטר כמו שאר החברות, כך שנחסך פה זמן רב בהגעה למנחת המסוקים ממנו המסוק ממריא.
  2. שנית, בהמשך לסעיף הקודם, בגלל שההמראה מתבצעת ממנהטן, אתם חוסכים "זמן אוויר" שלוקח לטייס להגיע למנהטן, ברגע שהטייס יתחיל לתפוס גובה, הנוף המטורף של העיר יתפרס מול עינכם.
  3. לבסוף, ובאופן דיי מפתיע – דווקא הטיסה שיוצאת מלב מנהטן היא הזולה ביותר מבין האופציות

מאיפה להזמין כרטיסים לתצפית ממסוק בניו יורק?

אני בחרתי להזמין סיור במסוק בניו יורק מהחברה הזו, אך גם החברה הזו מספקת שירותיי טיסה בשמיי ניו יורק ממנהטן, הן יוצאות מאותו מנחת ולכן תבחרו בחברה שנותנת לכם את השעות הנוחות ביותר לפי תוכנית הטיול שלכם.

מומלץ להזמין את הכרטיסים לטיסה כמה שיותר זמן מראש כדי שיהיו לכם כמה שיותר אפשרויות של שעות טיסה, במיוחד אם אתם רוצים טיסה בשעת השקיעה או בשעות הערב – שנחשבות לפופולאריות יותר. שימו לב שניתן לבטל עד 24 שעות מראש, אם תנאי מזג האוויר לא יאפשרו את ההמראה, החברה תיצור איתכם קשר בנוגע לאלטרנטיבות.

מה צריך לדעת לפני שמגיעים לטיסה במסוק מעל ניו יורק?

תחנת Whitehall St במרחק הליכה קצר.

ממליצה לכם להזמין מהאתר הזה, ככה תוכלו להבטיח לכם כניסה בתאריך ושעה שנוח לכם ולהנות מביטול חינם עד 24 שעות לפני.

 

אטרקציות נוספות באזור

קניון עצום במבנה מיוחד
השור המפורסם בלב הרובע הפיננסי.
גורד שחקים שהוקם על בשטחם של מגדלי התאומים