חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רדיו סיטי מיוזיק הול ניו יורק

Radio City Music Hall

1260 6th Ave, New York, NY 10020

קצת על רדיו סיטי מיוזיק הול ניו יורק

רדיו סיטי מיוזיק הול ניו יורק Radio City Music Hall; הוא אולם מופעים מהידועים והמפורסמים ביותר בארצות הברית שממוקם במרכז רוקפלר בניו יורק.

מבחינה היסטורית, האולם נפתח לראשונה להופעות ב-27 בדצמבר 1932, ובאולם רדיו סיטי מיוזיק הול ניו יורק מוצגים מידי שנה כבר כ100 שנים מופעי חג המולד החגיגיים בהשתתפות להקות ומגוון רקדניות.

האולם גדול מאוד ותוכלו למצוא בו כ- 6,000 מושבים לאורחים. לאלו ביננו שחובבים טקסי פרסים, האולם משמש כמתחם בו בוצעו ומתבצעים מאות טקסים מפורסמים כמו טקס פרסי האמי, טקס פרסי הגארמי, וטקס פרסי הטוני.

מקור השם האולם רדיו סיטי מיוזיק הול ניו יורק הוא על שמו של אחד מהשוכרים הראשונים של המתחם, איגוד הרדיו של ארצות הברית והשם נשאר והפך לאייקוני עד היום.

הבניין מפורסם במיוחד בזכות המופעים שנערכים בו, תוכלו למצוא באולם בסרטים והופעות חיות, קונצרטים ועוד. כיום, הרדיו סיטי מיוזיק הול ניו יורק נחשב לנקודת ציון תרבותית ולסמל חשוב של תעשיית הבידור של ניו יורק.

אם אתם מגיעים לביקור בעיר אתם חייבים לחוות את הרדיו סיטי מיוזיק הול ניו יורק, כדי להיכנס למתחם תצטרכו לקנות כרטיס לסיור מודרך במקום.
רדיו סיטי מיוזיק הול בניו יורק

מה צריך לדעת לפני שמגיעים לרדיו סיטי מיוזיק הול ניו יורק?

תחנת המטרו 47-50 Sts-Rockefeller Ctr נמצאת במתחם.

אטרקציות נוספות באזור

מוזיאון על התפתחות תרבות הפופ של ניו יורק
חנות הדגל של הדונאטס הכי טעים שתאכלו בניו יורק, בהתחייבות!
חנות שוקולד אינטראקטיבית של M&M'S