חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מייסיס ניו יורק

Macy's in Herald Square

104 W 35th St, New York, NY 10018

קצת על מייסיס ניו יורק

במרכז העיר, ממוקם אחד מיעדי הקניות המפורסמים ביותר בעולם – מייסיס בניו יורק. מייסיס היא רשת מחנויות הכולבו המוכרות והאהובות ביותר בארצות הברית, המוכרת בגדים, קוסמטיקה, אקססוריז ומוצרים נוספים של מותגי יוקרה (גוצ'י, פראדה, ורסצ'ה, בורברי, דיור, לואי ויטון ועוד) לצד מותגי היי סטריט נחשבים (כמו לוויס, טופשופ – שעדין נמכרת במייסיס נכון לאוקטובר 2023 ועוד)

החנות המרהיבה, שנחשבת לחנות הגדולה בעולם ממוקמת בקומפלקס בין השדרה השישית לשביעית,במרכז מנהטן, היא ידועה באדריכלות המרהיבה שלה, עיצוב הפנים המושקע והתשתית הטכנולוגית החדישה, שמעניקים ללקוחותיה הרגשה של חווית קניות ייחודית ומותאמת אישית. הסניף הספציסי הזה של מייסיס הוא הסניף הראשון של הרשת, שהיום סניפיה מפוזרים בכל רחבי ארצות הברית.

לצד המותגים המוזכרים למעלה, תוכלו למצוא בקומה התחתונה קומת אאוטלט נחמדה שלפעמים יש בה מציאות, בכל מקרה, בגלל שהיא כל כך גדולה ואפשר לבלות פה יום שלם, אני מציעה לכם להסתכל על השילוט שיש בחנות וללכת רק לקומות שרלוונטיות עבורכם.

כחלק מהיותה חנות מתקדמת ופורצת דרך, בחנות נמצאות המדרגות הנעות הראשונות בעולם, הן נמצאות בין הקומה התחתונה ביותר לקומה מעליה. המדרגות הנעות לא היתה הפעם הראשונה שבה מייסיס הביאה לחידוש עולמי, מייסיס היתה הרשת הראשונה בעולם שהוציאה גם ליין מוצרים משלה, דבר שכידוע, היום לא זר בכלל.

המדרגות הנעות במייסיס המדרגות הנעות הראשונות בעולם
המדרגות הנעות במייסיס, המדרגות הנעות הראשונות בעולם
מייסיס ניו יורק - Macy's in Herald Square

מה צריך לדעת לפני שמגיעים למייסיס ניו יורק?

בכניסה לחנות מכיוון הפארק תמצאו את תחנת 34 St – Herald Sq. בצד השני של הבלוק, יש את תחנת 34 Street – Penn Station שגם משם תוכלו להכנס לחנות.

הכניסה בחינם.

אטרקציות נוספות באזור

היכל הופעות ספורט ותרבות המפורסם ביותר בעולם
אחת הכיכרות המפורסמות בעיר, מקום מצוין לשופינג איכותי.
בניין אמפייר סטייט הוא מונומנטלי ומדהים ביופיו ובגובהו המרשים.