חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הראלד סקוור

Herald Square

104 W 35th St, New York, NY 10018

קצת על הראלד סקוור

הראלד סקוור (Herald Square) הוא צומת רחובות שיצר כיכר (שהוא בעצם פארק קטן) במרכז מנהטן בניו יורק.  הראלד סקוור מצוי במקום שבו נפגשים שלושה רחובות עיקריים ומרכזיים בעיר: ברודוויי, סיקס אבניו ופארק אבניו ולכן, כנראה שגם מבלי שתתכוונו אתם תעברו בו מספר פעמים במהלך הטיול. המקום נקרא על שם עיתון "ניו יורק הראלד" שהיה ממוקם במקום זה במהלך המאה ה-19.

מתחם הקניות המפורסם ביותר ברחבי הראלד סקוור הוא Macy's Herald Square, מדובר בסניף הדגל של רשת הכולבו האמריקאית האהובה, שלמעשה, הוא אחד החנויות הגדולות ביותר בעולם ומארח מגוון רחב של מוצרי קניות. בסמוך לו נמצא גם מתחם הקניות Manhattan Mall, כמו גם מגוון חנויות נוספות ברחבי המקום כמו חנות ענקית ויפה של Urban Outfitters (מומלץ להכנס גם אם אתם לא מתכננים לקנות בה בגדים, יש בה המון דברים מיוחדים!), לחובבי האיפור, אתם תמצאו כאן סניף ענק של ספורה וכן את אחד הסניפים הבודדים בעיר של הרשת המתחרה – אולטה ביוטי (Ulta Beauty) – אל תפספסו.

רוצים להעלות על המדרגות הנעות הראשונות בעולם?

לאוהבי הגימיקים – בין קומת הכניסה לקומה מינוס אחת בחנות של Macy's  נמצאות המדרגות הנעות הראשונות בעולם (!) הן עדין עובדות וזו יכולה להיות אחלה אטרקציה לילדים 🙂 (וגם למבוגרים 😜)

המדרגות הנעות במייסיס המדרגות הנעות הראשונות בעולם

 

הראלד סקוור - Herald Square

מה צריך לדעת לפני שמגיעים להראלד סקוור?

יש בכיכר תחנה בשם 34 St – Herald Sq

אטרקציות נוספות באזור

היכל הופעות ספורט ותרבות המפורסם ביותר בעולם
חנות הכולבו המפורסמת בניו יורק
בניין אמפייר סטייט הוא מונומנטלי ומדהים ביופיו ובגובהו המרשים.