חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פארק באטרי

Battery Park

The Battery new york

קצת על פארק באטרי

פארק באטרי הוא אזור פארק ציבורי גדול במרכז ניו יורק סיטי, המשתרע על פני כ-25 דונם של אזור חוף הים על גדת המזרחית של אי מנהטן. הפארק פותח לקהל הרחב בשנת 1995, אחרי שנעשו מאמצים רבים להחזיר את האזור ההיסטורי והפסטורלי הזה לתושבי ניו יורק ולתיירים.

בפארק באטרי ניתן למצוא מגוון רחב של מתקנים ואטרקציות, כולל אזורי ירק, אזורי משחקים לילדים, מסעדות, בתי קפה, מועדוני לילה וחנויות. הפארק גם משמש כמקום לקיים אירועים רבים כל השנה, כולל פסטיבלי מוזיקה וסרטים באוויר הפתוח, וגם אירועים מיוחדים כמו ירידי אוכל ושווקי חגים.

בפארק תמצאו אנדרטאות שונות ומרובות לזכר חיילי ארהב וקורבנות המלחמות השונות.

בשולי הפארק תמצאו את מוזיאון המורשת היהודית וכן תיאטרון שמציג הצגות ביידיש.

מילה קטנה ממני על המקום

אני יודעת שכולם רוצים לראות את פסל החירות, מהפארק הזה יוצאת מעבורת שלוקחת אתכם אל ליד הפסל, וכן בנקודות מסוימות ניתן לראות את הפסל מרחוק (תרשמו בגוגל מפות Statue of Liberty View Point וזה ייקח אתכם לנקודה שרואים אותו). האם זה מקום חובה בעייני? לא, המקום הפך למסחרה תיירותית ואני לא התלהבתי מכל החוויה הזו. ניו יורק מאוד אותנטית, גם במקומות המתויירים ביותר, המקום הזה פחות קסם לי.

שימו לב שאם אתם בוחרים לעלות על המעבורת, חוקיי הביטחון והבידוק הביטחוני זהה לזה שבשדה תעופה, אין עלייה עם חפצים חדים, בקבוקי שתיה וכו'.

פארק באטרי תצפית לפסל החירות

מה צריך לדעת לפני שמגיעים לפארק באטרי?

תחנת הסאבווי Bowling Green נמצאת בסמוך לתחנה

הפארק עצמו בחינם, המעבורת בתשלום, יש כל מיני מסלולים המחיר מתחיל ב24.5$ לאדם. ניתן להזמין כרטיסים כאן.

פארק באטרי ניו יורק

אטרקציות נוספות באזור

קניון עצום במבנה מיוחד
טיסה בשמי ניו יורק, חוויה של פעם בחיים
השור המפורסם בלב הרובע הפיננסי.