חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 סיבות להשתמש ב-eSIM בנסיעה הבאה שלכם לחו"ל

אם אתם טסים לחו"ל ומסתבכים עם חבילת גלישה – הכירות את ESIM .ESIM הוא שירות אינטרנט לחו"ל ללא צורך בהחלפת בכרטיס סים שזול ונוח יותר מלעשות חבילה מול ספק השירות. בשנים האחרונות השימוש בטכנולוגיית eSIM הופך לפופולרי יותר ויותר, ומציע יתרונות רבים למי שנוסע לחו"ל ובעיקר לניו יורק.

ESIM – איך זה עובד?

כדי לרכוש חבילות איסים השלב הראשון הוא לבדוק אם המכשיר שלכם תומך eSIM . רק לאחר הבדיקה תוכלו לדעת אם תוכלו לרכוש את השירות. במידה וכן הנה מספר סיבות מדוע לרכוש איסים בנסיעה הבאה שלכם.

חבילת סלולר לניו יורק

5 סיבות למה לרכוש חבילת eSIM בנסיעה הבאה שלכם:

  1. נוחות והפעלה פשוטה: עם eSIM תוכלו להחליף ספקי שירות במהירות ובקלות ללא צורך בכרטיס SIM פיזי. ניתן להפעיל ולכבות תוכניות נתונים ישירות מהטלפון שלכם, ככה תוכלו לשלוט בצריכת האינטרנט שלכם בקלות בכל נסיעה.
  2. חיסכון בכסף: eSIM יכול לחסוך עלויות גבוהות של חבילות אינטרנט מספקי השירות בארץ. על ידי רכישת חבילת גלישה באמצעות eSIM, תוכלו ליהנות ממחירים נמוכים יותר ולהימנע מעמלות גבוהות על שימוש באינטרנט בחו"ל.
  3. גישה מיידית לרשת: אין צורך להמתין לקבלת כרטיס SIM פיזי עם ההגעה ליעד. עם eSIM תוכלו להתקין את התוכנית מראש וולהפעיל מיד עם הנחיתה, כך שתוכלו להשתמש במפות, להזמין תחבורה ולהתקשר באופן מיידי. ככה שאם אתם בונים על חברת הסלולר הראשונה שתראו ביעד שאתם טסים אליו, אין בזה צורך.
  4. תמיכה בטכנולוגיות מתקדמות: eSIM מאפשר גישה לטכנולוגיות מתקדמות כמו 5G ו-LTE, מה שמספק חוויית גלישה מהירה הרבה יותר. תוכלו ליהנות מאינטרנט מהיר במיוחד לאורך כל הטיול שלכם!
  5. ריבוי פרופילים: eSIM מאפשר אחסון של מספר פרופילים במכשיר אחד. כך תוכלו לעבור בקלות בין תוכניות נתונים מקומיות במדינות שונות מבלי להחליף כרטיסי SIM פיזיים. זה מאפשר לכם להישאר מחוברים בכל מקום בקלות ובנוחות. בחלק מהטלפונים הניידים המתקדמים גם ניתן להשתמש במספר פרופילים במקביל וכך תוכלו גם לשמור על המספר הישראלי שלכם פעיל. זה חשוב במיוחד למי שיש עסק או למי שחשוב לו להיות זמין בכל רגע.

לסיכום

השימוש ב-eSIM מציע פתרון מתקדם, נוח וחסכוני לכל מי שנוסע לחו"ל. בפעם הבאה שאתם מתכננים נסיעה, שקלו להשתמש בטכנולוגיה זו כדי לשפר את חוויית הנסיעה שלכם. אל תשכחו שבזכות האינטרנט המהיר שeSIM מספק תוכלו לחייג שיחת ווידיאו למשפחה ולחברים היישר ממגדל אמפייר סטייט בילדינג ואפילו מכיכר טיימס סקוור ולספק גם להם חוויה בלתי נשכחת של הטיול שלכם בניו יורק.