חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך להגיע משדה התעופה לעיר בניו יורק?

כל הדרכים שיובילו אתכם למרכז העיר משדה התעופה.

בין אם אתם נוחתים בג'ון פ' קנדי (JFK) או בניוארק (Newark), הכנו לכם מדריך המסביר את כל האופציות שיש לכם כדי להגיע למנהטן בקלות, מהירות ונוחות!

הגעה באמצעות במונית מוזמנת מראש משדה התעופה לניו יורק

מונית מוזמנת מראש מג'ון פ' קנדי (JFK) לניו יורק

אם אתם מעוניינים שנהג יחכה לכם באולם קבלת הנוסעים עם שלט הנושא את שמכם וייקח אתכם לעיר באמצעות רכב נוח ומפנק, שירות הזמנת השאטל הפרטי מראש, הוא בשבילכם. השירות משדה התעופה ג'ון פ' קנדי (JFK) לניו יורק עולה $84 לשלושה אנשים ומטה, או 99$ ל4-5 נוסעים.

את המונית ניתן להזמין כאן, שימו לב שניתן לבטל את הזמנת המונית עד 24 שעות לפני הנחיתה ללא תשלום.

מונית מוזמנת מראש מניוארק (Newark) לניו יורק

אם אתם מעוניינים שנהג יחכה לכם באולם קבלת הנוסעים עם שלט הנושא את שמכם וייקח אתכם לעיר באמצעות רכב נוח ומפנק, שירות הזמנת השאטל הפרטי מראש, הוא בשבילכם. השירות משדה התעופה ניוארק לניו יורק עולה $122 לשלושה אנשים ומטה, או 172$ לקבוצה של 4-5 נוסעים.

את המונית ניתן להזמין כאן, שימו לב שניתן לבטל את הזמנת המונית עד 24 שעות לפני הנחיתה ללא תשלום.

הגעה באמצעות שאטל משותף מראש משדה התעופה לניו יורק

שאטל משותף היא אופציה טובה למי שמגיע לבד או עד הרכב זוגי, השאטל אוסף מספר אנשים (בדרך כלל יש מקום לעד שמונה אנשים) ומוריד כל אחד במלון שלו, מעבר להרבה זוגי, עדיף לקחת מונית צהובה או להשתמש בשירות של המונית המוזמנת מראש המוזכרת למעלה.

את השאטל המשותף שיוצא מג'ון פ' קנדי (JFK) לניו יורק ניתן להזמין כאן. (42$ לאדם)

את השאטל המשותף שיוצא מניוארק (Newark) לניו יורק ניתן להזמין כאן. (39$ לאדם)

שימו לב שניתן לבטל את הזמנת השאטל המשותף עד 24 שעות לפני הנחיתה ללא תשלום.

הגעה באמצעות במונית שלא הוזמנה מראש משדה התעופה לניו יורק

מונית מורשת מניוארק (Newark) לניו יורק

אולי הדרך הנוחה ביותר להגיע משדה התעופה לעיר, ברגע שתאספו את המזוודות ותגיעו לדלתות היציאה מהשדה, אתם תראו תור של אנשים ושילוט מאוד ברור של מוניות לעיר, אל תעצרו אצל אנשים שיציאו לכם מונית למנהטן בדרך, כי הם עלולים לקחת לכם מחיר יקר בהרבה, גשו לתור ותעמדו בסופו יחד עם כתובת המלון שלכם (התור מתקדם מאוד מאוד מהר, אני לא עמדתי בו אף פעם יותר מדקה שתיים) הגישו לסדרן את כתובת המלון והוא יוצא לכם קבלה בה יהיה רשום הסכום של הנסיעה יחד עם מספר המונית, צאו מהדלת שנמצאת מאחוריו ושם יחכה לכם סדרן נוסף שיעזור לכם לגשת למונית הנכונה.

שימו לב כי מקובל לתת טיפ לנהג המונית (15%-10%) וייתכן שיכולו חיובים נוספים על המזוודות והנסיעה בכבישי אגרה.

הנסיעה במונית תעלה לכם 50-70$, לא כולל הטיפ ותוספת של 5$ בסופי שבוע, כדי לקבוע את עלות הנסיעה המדויקת יש להתייחס לכתובת המלון שלכם:

Battery – W 23rd St.
W 24th St. – W 58th St.
W 59th St. – W 96th St.
W 97th St. – W 185th St.
Above W 185th St.
$50 
$55
$60
$65
$70
המחירים מעודכנים ליוני 2023.

מונית מורשת מג'ון פ' קנדי (JFK) לניו יורק

הדרך הנוחה ביותר להגיע לעיר משדה התעופה, לשירות יש מחיר קבוע של 70$ (יש להוסיף טיפ בגובה של 15% לנהג) וכן עמלת סופי שבוע בגובה 5$.

אם אתם בוחרים להגיע למנהטן מJFK בעזרת מונית, תצטרכו לגשת לתור המסודר של המוניות ולהימנע מהצעות של אנשים שינסו לעצור אתכם בדרך אל התור. התור עובר מאוד מהר, ובסופו תגיעו לסדרן, תצטרכו להגיש לו את כתובת המלון שלכם והוא ייתן לכם את המחיר הסופי (כולל כל העמלות) ויגיד לכם לאיזו מונית לגשת.

עקבו אחרי השלטים הירוקים בJFK
עקבו אחרי השלטים הירוקים ב-JFK

הגעה באמצעות ברכבת משדה התעופה לניו יורק

רכבת מג'ון פ' קנדי (JFK) לניו יורק

ההגעה לניו יורק באמצעות רכבת משדה התעופה ג'ון פ' קנדי תעלה לכם כ- 16.5$ וייקח לכם כשעה להגיע לעיר.

למרות שמדובר בדרך זולה מאוד להגיע לעיר, אני ממליצה להשתמש בשירותי הרכבות רק אם אין לכם הרבה ציוד כי תצטרכו להחליף רכבות וזה מסורבל כשמגיעים לעיר עם מזוודה וטרולי לכל אדם.

השדה התעופה פועלת רכבת בשם Airtrain, היא פעילה 24 שעות ביממה ועוברת בין כל הטרמינלים בשדה, הנסיעה בה בחינם, כדי להגיע למרכז העיר יש להעלות עליה ולרדת בתחנת "Jamaica AirTrain" משם, תצטרכו לעקוב אחרי השילוב לסאבווי של ניו יורק, עד שתגיעו לקו E לכיוון Manhattan via Queens Blvd (ממליצה לכם לקרוא את המדריך של התחבורה הציבורית בניו יורק לפני ההגעה לעיר)

רכבת מניוארק (Newark) לניו יורק

בדומה לשדה התעופה ג'ון פ' קנדי, גם בניוארק פועל שירות חינמי של Airtrain שמנייד את הנוסעים בין הטרמינלים. כשתגיעו לאולם קבלת הנוסעים, תצטרכו לעקוב אחר השילוט לרכבת ה-Airtrain ושם להעלות על הרכבת החינמית שתיקח אתכם לרכבת שמגיעה לעיר. הרכבת שמגיעה לעיר היא בשירות NJ transit ותוריד אתכם בתחנת Penn במנהטן, אורך הנסיעה ברכבת 25 דקות (ללא הנסיעה בAirtrain) ועלותה היא 13$.

הגעה באמצעות באוטובוס משדה התעופה לניו יורק

נסיעה באוטובוס מג'ון פ' קנדי (JFK)

שימו לב שנכון ליוני 2023 לא פועלים שירותי אוטובוס משדות התעופה לעיר, אעדכן שיהיה חדש בנושא (בעבר פעלה חברה בשם "NYC Express Bus" אך היא נסגרה)

נסיעה באוטובוס מניוארק (Newark)

ניתן להזמין כרטיסים לאוטובוס כאן, או לשלם במקום.

(אני ממליצה לכם לשלם במקום כי יכול להיות שתגיעו עייפים ולא יהיה לכם כוח לאוטובוס ותעדיפו מונית.)

האוטובוס עוצר בשלושת הטרמינלים בשדה, וכדי להעלות עליו תצטרכו לגשת לתחנת האוטובוס של חברת coach usa, הנסיעה באוטובוס אורכת כ50 דקות והוא יוצא מדי 15-20 דקות, תלוי בשעה (באתר יש לוח זמנים מסודר) במנהטן, יש לאוטובוס שלושה תחנות: Grand Central ,Port Authority, Penn Station.

נסיעה באוטובוס עולה $18.70 למבוגר לכיוון, או 33$ למסלול של הלוך חזור בתשלום מראש. (שימו לב שאם אתם יותר מזוג, מונית משתלמת יותר מנסיעה באוטובוס).

כרטיס נסיעה לילדים עד גיל 16 הוא 5.5$ לכיוון, מבוגרים מעל גיל 65 ישלמו $9.35 לכיוון.

השכרת רכב בניו יורק

הנסיעה בארצות הברית נוחה מאוד, במיוחד בגלל שהכל כתוב באנגלית ולא בשפה זרה ולא מובנת, גם הwaze עובד שם מצוין ככה שההסתגלות לנוהג הישראלי נוחה בהחלט.

מצד שני, השכרת רכב בתוך ניו יורק ומנהטן בכלל, היא לא החלטה כל כך חכמה כי קשה מאוד למצוא בעיר חניות ויש המון פקקים.

אם אתם משלבים את הטיול שלכם עם ערים נוספות בארצות הברית, אני ממליצה לכם לשכור רכב – אך לא בזמן שאתם ישנים בניו יורק.

ומה בנוגע לשדה התעופה לה גרדיה מנהטן?

שדה תעופה זה משמש לטיסות מקומיות בלבד ולכן לא כללתי אותו בכתבה, אם אתם מגיעים למנהטן דרך שדה תעופה זה, יש לכם אופציה של אוטובוס (קו מספר M60) אשר מגיע עד תחנת שדרת ברודווי ורחוב 106. הוא לא פעיל 24 שעות ביממה, ואני ממליצה להתעדכן בשעות הפעילות שלו באמצעות גוגל מפס.

דרך הגעה נוספת היא באמצעות מונית צהובה מורשית- בעלות של 60$ או שאטל משותף בעלות של 39$ לאדם.

איך הכי מומלץ להגיע משדה התעופה בניו יורק לעיר?

לדעתי, הכי מומלץ להגיע במונית שהוזמנה מראש או דרך המוניות המורשות (שם המחיר אחיד) אומנם נסיעה במונית יכולה להגיע ל-100$ דולר, אך אחרי 11 וחצי שעות טיסה וסיבוב בשדות התעופה השונים העייפות חוגגת וכל מה שתרצו הוא להגיע למלון בנוחות ומהירות, מבלי להסתבך בתחנות ההורדה של האוטובוס או ההתניידות בתוך העיר מתחנת האוטובוס/רכבת למלון.

שאלות ששואלים אותנו בדרך כלל...

מוניות צהובות או נהג שיחכה לכם עם רכב פרטי היא הדרך הנוחה ביותר להגיע למנהטן.
מוניות צהובות או נהג שיחכה לכם עם רכב פרטי היא הדרך הנוחה ביותר להגיע למנהטן.